קייטרינג חלבי ואוכל חלבי של השפית פזית ספיר

פזית ספיר השפית של קישריה ופזית ספיר בוטיק קולינרי מגישה לכם איכות ברמה מאוד גבוהה של חומרי גלם שנקנים אצל הספקים הכי איכותיים שיש.

פזית דואגת לכל אירוע וקיש באופן אישי, וכך כל מה שיוצא מפזית ספיר בוטיק קולינרי ומקישריה יוצא באיכות הטובה ביותר. חשוב להדגיש גם את הניסיון במטבח החלבי של השפית פזית ספיר שבזכותו כל מעדן יוצא בצורה הכי טובה שיש מבחינת הטעם וגם הנראות, שלא פחות חשובה לפזית ספיר. לפי דעתה של פזית ספיר, הלקוחות היום מסתכלים על איך שהאוכל נראה וחשוב להם לשים דגש על האסתטיקה של האוכל.

כמובן שגם האוכל עובר שלבים רבים של קפדנות בדרך אל פה הלקוחות. “ישנם שינויים גדולים מאוד כיום בתחום הקייטרינג החלבי”, טוענת פזית. אם בעבר כל לקוח היה פותח את האינטרנט ומזמין חברת קייטרינג חלבית, כיום גם אחרי בדיקה באינטרנט הלקוחות מחפשים המלצות חמות על האוכל עצמו. במידה ואין להם המלצות, הם מבקשים טעימות גם אם האירוע קטן – מה שאומר שהלקוחות מאוד מקפידים על האוכל שמוגש באירוע שלהם. פזית אומרת ש”קייטרינג חלבי טוב שבוחר חומרי גלם איכותיים ושאינו מתפשר על איכות אומנם יעלה קצת יותר, אך יחד עם זאת, לא תתאכזבו – כי על איכות שווה לשלם”.

לסיום דגשים והמלצות שיש לשפית פזית ספיר לתת לכם:
חומרי גלם
חברה עם מוניטין
המלצה של מישהו קרוב
טעימות של האוכל
פגישה עם השף של האירוע

אז שיהיה לכם המון מזל טוב ובהצלחה
באדיבות השפית פזית ספיר